Malo ko sa estrade može se pohvaliti da je svojim trudom, talentom i sjajnim odabirom pjesama postigao pa gotovo maksimum u karijeri kao što to može da učini “Lexington bend”.
Upravo sve to što smo nabrojali je razlog da ova grupa pripadnika muzike za kratko vrijeme dođe do tog stadija na estradi, da mirne duše može zakazati samostalne koncerte u većim prostorima. To je “Lexington” uradio i bukvalno dokazao da je kvalitet osnova koja privlači mase.
Naravno tu je i sjajni vokal, solista Bojan Vasković. I ne samo dobar interpretator nego i pozitivan lik koji plijeni ne samo Srbiju nego i region i šire. Dok čekaju, kaže Bojan, DVD sa koncerta u Beogradu odradili su i sjajan nastup na Niškoj tvrđavi. Ovi simpatični momci koji u svom repertoaru na svirkama pokažu da znaju muzicirati i pjevati sve muzičke žanrove, čak na svakom od TV istupa, kada je živa svirka u pitanju, Bojan se ne libi zapjevati i narodnjak, a gotovo u svakom takvom nastupu pjeva neku od Halidovih pjesama. I to na vrlo dopadljiv način.