Za Huleta i Denija Hodžića, mladog pjevača iz Bihaća, odranije su mnogi mislili da su braća s obzirom na to da izgledom dosta liče jedan na drugog. Nakon što su snimili duet “Dva brata”, još više su zbunili ne samo svoju publiku, već i kolege.
– Često se dešavalo da me pitaju kako me to Hule nije ranije “pogurao” na scenu, zašto prije nismo snimili duet… Jedva sam ljudima objasnio da nismo braća. Ali kada smo snimili duet, a još i pjesma se zove “Dva brata”, ona mi niko nije vjerovao da nismo braća. Evo i ovom prilikom kažem da nismo. Uradili smo pjesmu koja je meni do sada zaista puno pomogla i to je jedino što nas veže – priča nam Hadžić.
Do sada su imali nekoliko zajedničkih nastupa, ali puno više će ih publika gledati zajedno na bini od septembra kada ih čeka nekoliko gostovanja u inozemstvu. Deni je siguran da će zahvaljujući duetu sa Huletom itekako obogatiti armiju svojih fanova, ali i da će njegov radni kalendar uvijek biti popunjen.






