Nataša Bekvalac morala je da odloži sve svoje nastupe zbog povrede noge! Naime, ona je postavila fotografiju na svoj Instagram nalog uz objašnjenje šta joj se dogodilo sa nogom.
– Dobro jutro… Ne ide uvijek onako kako smo zamislili… Zbog jake povrede koljena i liječenja, terapija koje će, ako Bog da trajati oko dvije sedmice, primorani smo da sve moje nastupe u tom periodu odložimo. Album “Original” je završen i ne mogu da dočekam da ga zajedno preslušamo. Već sredinom avgusta nastavljamo sa svirkama, ljubim vas i čuvajte svoje zdravlje – napisala je Nataša.







