I samo što se novim pjesmama vratila na scenu, Sanja Đorđević je odmah uzdrmala estradu. Ovih dana se priča kako se odselila iz porodične kuće koja se nalazi u beogradskom naselju Jajinci.
Pjevačica je spakovala sve svoje stvari i preselila se kod sestre koja živi u Novom Beogradu. I ona je prijateljicama potvrdila da više ne živi u svojoj kući, ali kako se ne bi počelo pričati da se razvodi pojasnila je da to nije tačno.
Sanja kaže da je pobjegla iz kuće koja je puna majstora. Ona i suprug su odlučili da je renoviraju iz temelja, a kako ima puno obaveza oko promocija, nastupa, ne može da živi u toj buci pa se privremeno preselila kod sestre.
– Ne razvodim se, ljudi! U kući sve mijenjamo od poda do pločica na zidovima. Suprug je ostao tamo, nadgleda radnike, a ja nisam mogla, imam dosta obaveza. Sve bi trebalo biti završeno do septembra. Do tada ću biti kod sestre, a sa suprugom ću tokom avgusta ići na ljetovanje – priča Đorđević.






