Iako to nikada nije krio, malo je onih koji znaju da su ljekari Milošu Bojaniću nedavno dijagnosticirali karcinom kože – melanom. Operativni zahvat je, kako kažu izvori bliski njemu, prošao bez ikakvih negativnih posljedica i on se sjajno osjeća.
Trenutno se nalazi na moru a gdje drugo nego u svoju kuću na crnogorskom primorju gdje, kaže, najviše vremena provodi u vodi. Neki su mu rekli da morska voda pomaže izliječenju od tih nekih kožnih oboljenja.
Bilo kako bilo, Miloš je dobio liječničke upute da ne b trebao boraviti dugo na suncu. S obzirom na ozbiljne zdravstvene probleme, vjerujemo da će se Miloš pridržavati liječničkih uputa. Ali, svakako će cijelo ljeto provesti na moru.



