Nakon što je rekao zbogom turbulentnom periodu u kojem je poslije razvoda i smrti sestre porocima dao prioritet, čuveni pjevač Džej priča kako je su loši dani iza njega, te da danas, uživa sa svojim unukom.
– Jedan sam od rijetkih koji nikad nije lagao o sebi i svojoj prošlosti. Ne mogu da pričam kako nisam radio šibice u djetinjstvu. Dobro, nisam bio neki džeparoš, ali takav je život bio. Ne mogu da pričam da nisam bio u popravnom domu, tamo sam i zanat završio. A šta tamo možeš da završiš? Alatničar, auto-limar, auto-lakirer, ali ja za sebe kažem da sam tehnički dekorater automobila. Nisam bio kriminalac, ali bio sam delinkvent, kao i svi klinci odavde. A evo, sad ista ta ekipa, drugovi iz detinjstva, kažu: Evo, Džej se smirio, ne pije više, ne izlazi… A i šta da izlazim s pedeset dvije godine? Izađem, naravno, ali sa svojom generacijom. Tu je Zoološki vrt,najbolje da mi nađu kavez i zatvore me. Ali najviše je na mene uticao unuk, zbog njega sam ostavio drogu – kazao je Džej.






