Donni Ares počela je da raste kosa, a nakon kemoterapija pjevačica se osjeća puno bolje.
Tako je odmah otišla u frizerski salon kod Ade Karišika i pokazala kako izgleda njena frizura. Ona piše knjigu „Soba za nikoga“, a sve je iznenadila kada je pokazala da je išla na frizuru iako je njena kosa tek počela da se nazire.
Donna nije željela da nosi marame i kape, tako da je ponosno pokazivala glavu. Vrijeme je da opravak daje rezulate, tako da je pjevačica spremna da pusti ponovo svoju dobro poznatu plavu kosu.







