Verica Šerifović je nedavno preživjela pravu agoniju kada je saznala da ima tumor na štitnoj žlijezdi.
Po hitnom postupku je operisana na Institutu za onkologiju i radiologiju u Beogradu. Izvor blizak porodici Šerifović otkrio nam je da su i Verica i Marija prošle kroz izuzetno težak period, te da pjevačica samo zahvaljujući kćerki nije pala u depresiju jer je bolest podnijela mnogo lakše uz njenu podršku.
– Sve je počelo prije nekoliko mjeseci kada je Verica primjetila da se brzo umara i da ima neku vrstu gušenja. Mislila je da je sve to normalno i da će proći, ali simptomi su bili sve gori i otežavajući. Obratila se ljekaru opšte prakse, koji joj je rekao da mora kod endokrinologa, što je i učinila. Tamo su joj uradili ultrazvuk štitne žlijezde i vidjeli su postoji izraslina tumoroznog porekla – ispričao je izvor blizak pjevačici.







