Iako slovi za finog i povučenog momka koji ne voli ogovarati kolege, Mirza Selimović se, ako je vjerovati pričama koje kruže beogradskom estradom, nedavno opustio pa u društvu muzičara komentirao svog kolegu Amara Jašarspahića Gileta.
Navodno je Selimović tokom razgovora s njima dugo hvalio svog kolegu. Pričao je o njegovim uvijek posjećenim nastupima, a onda dodao i to Gile ima glasčinu, ali da još nema pravu pjesmu odnosno hit. E kada bi uskoro napravio neki hit, komentirao je Mirza, onda bi bio kompletan. Ovako, nedostaje mu najvažnije – dobra pjesma!
Kada je do Gileta došla ta priča, navodno je nazvao Mirzu i pitao ga je li to istina. On mu je, navodno, objasnio kako je tekao razgovor te da je neko iz konteksta izvukao taj dio. Znajući da do tada nikada nije čuo da je Mirza rekao ijednu ružnu riječ, nije se previše naljutio na takav komentar.
Inače, Gile uveliko završava novi album koji će uskoro objaviti siguran da na njemu ima najmanje četiri potencijalna hita.