Bisera Bostandžija, 26-godišnja samohrana majka iz Sarajeva, moli sve dobre ljude da joj pomognu da prehrani sebe i 4-godišnjeg sina Amira. Pored neuhranjenosti mali Amir ima i zdravstvenih problema usljed loše krvne slike.
– Teško nam je. Ni sama ne znam od čega i kako živimo. Jedino stalno primanje nam je 49 KM dječijeg doplatka, a sada živimo u ruševini bez vode i struje. Molim sve ljude koji mi mogu pomoći da to i učine. Najviše bi me obradovala pomoć u hrani – rekla je Bostandžija.
Svi koji žele pomoći malom Amiru i njegovoj majci mogu to učiniti putem telefona 065/256 – 362 ili otići lično u Mojmilsku ulicu.



