Poznatog albanskog biznismena Ćazima Osmanija “uhvatili” smo u petak navečer u sarajevskom restoranu “Ilidža”. Bio je u društvu mladog novinara Amera Hodžića i još nekoliko prijatelja.
Ćazim koji itekako voli Sarajevo i provode u ovdašnjim poznatim objektima, maksimalno se opustio uz mezu i piće i do sitnih sati uživao u repertoaru benda koji je nastupao te večeri.
Ali gdje je Ćazim tu su i poznate pjevačice. U navedenom restoranu pjevala i srbijanska pjevačica Indira Aradinović Indy. Poznato je da su se za Osmanija uvijek “lijepile” atraktivne, popularne pjevačice sa estrade pa je tako i Indy, istina sa mikrofonom u ruci, gotovo sve vrijeme pjevala za Ćazimovim stolom. Ovaj galantni gospodin nije zaboravio novčanik pa je svako malo eurićima častio ovu pjevačicu.