Seka Aleksić je nedavno u Beogradu upriličila glamuroznu proslavu svog rođendana. Dobila je brojne poklone, ali svakako da su joj najdraži oni koje je dobila od svog supruga Veljke.
Kaže kako joj je poklonio cipele, tašnu i jedno egzotično putovanje. Ali pored svega pjevačici bi bilo puno draže, kako reče kroz smijeh, da je dobila bebu. Njena još uvijek neostvarena želja je da postane majka. Sigurna je da će ti lijepi dani za nju uskoro doći…
Ako je vjerovati pričama koje kruže srbijanskom estradom, Seka bi uskoro trebala otputovati u Ameriku. Preko nekih prijatelja je saznala za jednu kliniku u kojoj su jako stručni ljekari koji joj garantiraju da će poslije njihovih terapija sigurno ostati u drugom stanju.
Na toj klinici su kako boravak pa tako i terapije jako skupi. Navodno je Seka kada je čula za tu kliniku i raspitala se o njihovom radu i cijenama, počela ostavljati novac sa strane da bi mogla tamo otići i podvrgnuti se njihovim terapijama.
Istina taj proces će malo sačekati s obzirom na to da je ona tek nedavno objavila novi album koji sada uveliko promovira. Nakon ljeta, priča se, ona bi sa suprugom trebala spakirati kofere i u poznatoj američkoj klinici podvrgnuti se njihovim terepijama poslije kojih bi se napokon mogla ostvariti kao majka.





