Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

ONI SU BIJEDNICI, PREKO LUNE ZARAĐUJU PARE: Tamara Đurić oplela po Đoganijevim

Starleta i rijaliti zvijezda Tamara Đurić, ponovo je oplela po blogerki Luni Đogani nazvavši je nevaspitanom mučenicom, a za jedan novinski list, rekla je da je bolje da su je Đoganijevi rano udali i riješili se bijede nego što su preko djeteta zarađivali novac u rijalitiju.

“Ja iskreno mislim da je i Luna Đogani, ali i njena porodica, za žaljenje poslije svega što su uradili. Meni nisu jasni roditelji koji svoje dijete guraju pred kamere i u rijaliti da bi na njemu zarađivali novac”, kaže Tamara.

“Bolje bi im bilo da su je bogato udali ili nešto slično i obezbjedili se na vrijeme nego što su radili ovo što su radili. Ja to stvarno ne mogu da razumijem. Mučenica Luna je pokazala, prije svega, koliko je nevaspitana i koliko je Anabelu i Gagija bilo briga da je vaspitaju i da brinu o tome u šta će im dijete izrasti. Degutantno mi je više i da komentarišem, oni su za sva vremena pokazali kakvi su i tu je kraj priče. Ostavili su dijete da im se pati deset mjeseci pred kamerama, podržavali Luninu vezu sa oženjenim muškarcem i sad se odjednom čude kako ih cijela nacija mrzi i ne može da ih smisli.”

Njihova porodica je horor priča. S druge strane, mnogo mi je drago što je Kija ostavila Slobodana i što se razvela jer sam ja neko ko nikako ne prašta i ne prelazi preko prevare, rekla je Đurićeva.

 

(Express/SrpskiTelegraf)

Tagovi: Luna ĐoganiTamara Đurić
Prethodni članak

Godinama bio u zatvoru, a sad maltretira mačehu: Sinanov sin prijeti Sabini, traži pare i otima joj kuću

Sljedeći članak

Pjevač na meti kritičara: Sloba Radanović uhvaćen u prevari

Povezani članci

Nenad Manojlović proslavio rođenje trećeg djeteta: Na slavlju i sestra Rada…(FOTO)

Emir Brunčević napravio kaos na mrežama kada je pokazao vozni park od 1.200.000 eura (VIDEO)

Pjevač za jednu godinu uzeo skoro 800.000 eura, a Prija definitivno ruši sve rekorde na Spotifyu

Casper napustio kliniku nakon posjete Mini: Cijelo vrijeme telefonirao, vidno utučen

NAJNOVIJE

Screenshot

Dejan Dragojević progovorio o teškom razdoblju i trudnoći supruge: “Tri godine se borimo…”

Nenad Manojlović proslavio rođenje trećeg djeteta: Na slavlju i sestra Rada…(FOTO)

Bila posvojena, sestra joj se utopila, pa promijenila vjeru: Život regionalne pjevačice koja je završila na psihijatriji

Saše ni na vidiku: Nikolina Kovač uhvaćena kako sama šeta sina Simeona

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo