Ivana Peters nedavno je završila na Klinici za kardiovaskularne bolesti Kliničkog centra u Beogradu zbog ozbiljnih problema sa srcem!
Njeno stanje je sada stabilno i pjevačica rok sastava „Negativ“ uspješno se oporavlja nakon što joj je ugrađen stent. Ivana se, javila doktoru kad je osjetila pritisak i bol u grudima, a nakon pregleda ustanovljeno je da je imala dva infarkta.
– Ivana se javila ljekaru kad je osjetila gušenje u predjelu grudnog koša. Nakon pregleda je ustanovljeno da je preživjela dva srčana udara, zbog čega je hitno prebačena na Kliniku za kardiovaskularne bolesti. Tamo je operirana i ugrađen joj je stent. Sve se odigralo munjevitom brzinom, a ona faktički nije ni bila svjesna u koliko je kritičnom stanju – otkriva izvor blizak Petersovoj i dodaje:
– Ona se već dan nakon operacije osjećala bolje, a krajem prošle sedmice puštena je na kućno liječenje.





