Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

OPRAVDALA EPITET AMERIČKE PRINCEZE: Ivanka Tramp pokazala šta je elegancija

Ivanka Tramp, kćerka Donalda Trampa, oduvijek je privlačila pažnju i bila popularna zbog damskog stila. Jedan od moćnijih biznismena u SAD više nije predsjednik, ali je njegova porodica i dalje pod lupom javnosti. Ivanka je oduvijek važila za damu koju javnost voli, a nerijetko je nazivaju i američkom princezom. Žene su opčinjene njenim modnim kombinacijama koje su uvijek bez greške.

Nju na Instagramu prati 7,5 miliona ljudi koji uvijek imaju salve pohvala na račun njenih nepogrješivih modnih kombinacija. Posljednja u nizu bila je ona na kojoj je Ivanka zasijala poput zvijezde u novogodišnjoj noći. Izgleda da je Ivanka već počela sa prazničnim načinom oblačenja, a on je kao i uvijek na nivou i odiše glamurom i elegancijom.

View this post on Instagram

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump)

Ova dama je obukla haljinu koja je u gornjem dijelu bila u vidu crnog topa, dok je u donjem dijelu napravljena od srebrnasto-šljokičastog materijala koji pada skroz do zemlje. Kreacija je samo naprijed bila u vidu svjetlucave suknje, dok je pozadi bila u svedenoj crnoj boji. Ivanka je smjelo pozirala u topu koji je otkrivao njena gola ramena i dio dekoltea. Cijelu kombinaciju zaokružila je pismo-tašnom. Plava kosa joj je u vidu talasa padala preko ramena, dok je od šminke dominirao crveni karmin. Od nakita je nosila viseće minđuše, dok je pozirala i slala poljupce.

Malo je reći da je Instagram u trenu “eksplodirao”, a komentari su se nizali, dok su fotografije dobile 97.000 sviđanja u rekordnom roku.

– Definitivno jedna od najatraktivnijih žena u Americi!

View this post on Instagram

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump)

– Ova žena mislim da ima noge do ramena, a pored svega toliko je graciozna i otmjena, kao gazela je.

– Definitivno zaslužuje epitet američke princeze – nizali su se komentari.

Tagovi: Ivanka Tramp
Prethodni članak

VIKI SLAVI ROĐENDAN: Ponos mi je kada mi kažu da s 49 godina izgledam super

Sljedeći članak

Boban Rajović zapjevao prvi put nakon smrti majke: Nije mu bilo lako 

Povezani članci

Nesuđena snaha Lepe Brene progovorila o prevari u braku: “Ne bih mogla pogledati ni supruga ni djecu u oči!”

Pjevač nastupao na svadbi pa ugledao mladu: Čim joj je prišao, pomračilo mu se…

Amel Ćurić sve raznježio rijetkom obiteljskom fotografijom iz Gračanice: Svi su stali u kadar!

Prodaje se crveni tepih sa festivala u Cannesu: Poznato koliko košta po kilogramu!

NAJNOVIJE

Ibrica Jusić imao neobično djetinjstvo i mladost: Od popravnog doma, sviranja po trgovima, pa do Francuske…

I on odlučio pokazati tijelo: Skinuo se Nermin Handžić (VIDEO)!

Pjevač pozvao muškarce da budu na porođaju: “To je bukvalno jedinstveno iskustvo…”

Lepa Lukić javno zaprošena od strane 58 godina mlađeg poznatog muškarca: Poslao joj fotku iz teretane!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo