Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Skandal

Fahrudin Pecikoza: Kuki, plati mi moju pjesmu!

Jedan od najvećih hitmejkera Fahrudin Pecikoza ni sam ne zna koliko je pjesama napisao. No, ono što zna jeste podatak da je svaka od njih, za vrlo kratko vrijeme, dobila epitet hita, dok su neki čak prerasli i u evergrine.

On je i autor velikog hita “Život me je prevario” koju je ratnih godina otpjevao Semir Cerić Koke. I kada je nedavno čuo tu svoju pjesmu u izvedbi Ivana Kukolja Kukija, naljutio se s obzirom na to da njega, kao autora, niko nije pitao za dozvolu da je presnimi, a kamoli da je dobio neke pare za pjesmu.

– Iznenadio sam se kada sam čuo da je Kuki pjeva. Vrlo bezobrazno s njegove strane. Da me je bar kontaktirao i tražio dozvolu, sigurno bih mu je, uz adekvatnu finansijsku naknadu, prodao, a ovako uistinu nema smisla. Ovim putem pozivam Kukija da pjesmu pošteno plati, inače moraću da poduzmem neke druge mjere kako bi zaštitio svoje autorsko djelo – ljutito će Fahrudin Pecikoza.

Prethodni članak

Indira Vladić "zaratila" sa hrvatskim graničarima

Sljedeći članak

Šemsa Suljaković: Nisam prevarila publiku u Ljubljani!

Povezani članci

Samo se se srušio: Prekinut nastup pjevača u Hrvatskoj, publika ostala u šoku (VIDEO)

Naša pjevačica otkrila istinu o Draganu Stojkoviću Bosancu: “Zbog njega sam plakala…“

Duško Tošić javno blati Karleušu: “Kako joj ne dosadi više…”

Cvija se tajno oženio a onda ga Maca Diskrecija brutalno prozvala: “Do jučer ga primao…”

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Nitko nije prepoznao pjevača: Totalna promjena koja je mnoge oduševila…

Fotografija na društvenim mrežama pokrenula nagađanja: Šime Elez novi voditelj RTL-a!?

Sin Dragana Bjelogrlića u vezi s poznatom pjevačicom: Nedavno su oboje planirali vjenčanja s drugima

Lepa Brena i Boba prodali vilu u Miamiju: Morali su spustiti cijenu za čak 2,7 milijuna, evo o kojoj cifri se radi

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo