Naime, on je suprugu Gocu ostavio samu u kući, a pored nje, ostavio je i svo troje djece i unuke, koji su ih često posjećivali na Dedinju.
Međutim, Goca nije ni najmanje naivna. Kada je shvatila da Šaban nema namjeru da se vraća kući, uvela mu je finansijske sankcije.
![]()
Ona mu daje samo 50 eura mjesečno za trošak, pa na taj način kažnjava supruga za svoju odluku da napusti sve.
Šta će se dalje dešavati u porodici Šaulić, ostaje da vidimo.






