Pinkova zvijezda Katarina Bojović priznala je da joj i te kako laskaju komplimenti Šabana Šaulića, koji nije štedio reči nakon njenog nastupa u muzičkom takmičenju!
– Prijaju mi komplimenti Šabana Šaulića i što sam mu se dopala, a svaka djevojka koja drugačije kaže, vjerujte mi da laže. Drago mi je da je obratio pažnju na mene i moj fizički izgled, ali meni je najbitnije da svojim glasom ostavim utisak na cijeli žiri, ali i na sve ljude koji prate i biraju pobjednika Pinkovih zvijezda. Šaban jeste predstavljen kao veliki zavodnik i on mi je baš šarmantan – rekla je Katarina.
![]()
(Alo/Express)







