Minela Spahovića publika je upoznala kroz „Zvezde Granda", a ove godine je jedan od učesnika serijala „Pinkove zvezde". Stekao je zavidan broj obožvataljki, pjevači ga vole, a on je ovaj put spremnije nego ikad prije da osvoji publiku i oduševi žiri.
– Što se tiče mog prelaska iz Granda u Pink, presudilo je to što sam u prethodnoj sezoni u tri kruga osvojio sve tastere, i to pjevajući različite žanrove, i na kraju ispao. Koliko god čovjek bio uporan i spreman na razna iskušenja, zna to i da zaboli malo. A, „Pinkove zvezde" su mi se učinile kao ozbiljno takmičenje – priča Minel.
Žiri je, kaže, u fenomenalnom sastavu, sve zvijezda do zvijezde. Vrlo su objektivni i ne trude se da budu strogi, nego da im daju pravi savjet.
– Nikad se nisam plašio negativnih komentara. Moram priznati do sada nisam imao neke strašne greške, uglavnom su to neke sitnice, ali radim na tome da i njih izbacim u potpunosti. Bitno je samo da sam zdrav i odmoran pred svaki nastup i biće samo pozitivne kritike, tako da nema razloga za strah i tremu – dodaje on.
Najveća podrška mu je uvijek iza leđa a tu su roditelji, rođak, djevojka i prijatelji, ali, kako reče, samo oni pravi. Treme nema, bar je nije imao u prvom krugu. Obožavateljke mu ne smetaju, naprotiv…
– A da nije obožavateljki ne bi ni nas bilo. Ne može mi to smetati. Samo me može podstaći da budem bolji i da što više napredujem – završio je Spahović.







