Sa vrlo uspješne američke turneje nedavno se vratio Semir Cerić Koke. Tamo je imao brojna gostovanja sa svojim mlađim kolegama Arminom Bijedićem i Eminom Tufo. Pokazali su se kao zanimljiv trojac, jako profesionalan kada su na sceni pa nimalo ne čudi što su organizatori njihove nedavno okončane turneje zainteresirani da ih opet zajedno okupe u toj zemlji.
Bilo je nastupa na kojima su morali zaključati vrata prije početka jer je interesovanje publike bilo tako veliko da svi nisu mogli ući u dvorane jer je kapacitet objekata bio maksimalno popunjen. To se vrlo rijetkima dešava u posljednje vrijeme jer je poznato koliko se estradnjaci u posljednje vrijeme žale na nastupe u Americi.
A, kada nisu radili Emina, Koke i Armin su upoznavali znamenitosti gradova u kojima su boravili. Nakon povratka u Sarajevo pročulo se kako je Koke u jednoj kockarnici u San Francisku dobio velike količine novca. Takva priča „stigla" je iz Amerike, a naš sagovornik priča kako je u kockarnici vidio samo Koketa i Armina. Navodno, Bijedić je igrao na sitno, dok je Koke uložio sve što je imao kod sebe, ali tri puta više vratio nakon što je završio sa kockom.
Koke, s druge strane, demantira te priče. Kaže da je bio u kockarnici, ali je ostao na nuli.
– Bio sam u dvije kockarnice. U jednoj sam dobio 2.100 dolara, ali kada sam ušao u drugu, nakon nekoliko minuta sam izbugio taj novac. To mi je bio znak od Boga da taj „posao" nije za mene i da dalje ne kockam. Pa i nisam. A, kamo sreće da sam dobio neki veći iznos. Ne bih to krio – kroz smijeh priča Koke ističući.







