Do Mikija Đuričića je od Jovane Tomić Matore stigla informacija da će za nedjelju dana u „Zadrugu“ ući i Saška Karan.
Poznato je da je ova pjevačica u prvoj sezoni često pčelara dovodila do ludila i on se ni malo ne raduje njenom ulasku.
– Ako uđe, nokautiraću je. Ne bih žalio pet godina robije poslije svega što mi je uradila – rekao je Miki u razgovoru sa Suzanom Perović.
https://www.instagram.com/p/BgUhjavjGkK/
On je naveo zašto je najviše kivan na Sašku.
– To je žena koja je izmislila da sam ja ismijavao poginule iz Velikog brata – otkrio je
On tvrdi da je Saška na društvenim mrežama montirala priču da se on podsmijavao bivšim zvijezdama rijalitija „Veliki brat“ koji su nastradali u saobraćajnoj nesreći. Miki je naveo da je zbog Saške doživio niz neprijatnosti i da je čak zbog tih montaža on dobijao i prijetnje.
https://www.instagram.com/p/BgUf5LBjDj4/
Miki tvrdi da je Saška to radila sa administratorima jedne bivše zadrugarke jer su oni u njemu vidjeli konkurenciju za njenu pobjedu. Time je jasno aludirao na administratore Kristine Kije Kockar, jer je poznato da je s profila na Instagramu Saška Karan hvalila i promovisala Kiju, a minirala Mikija.
Da podsjetimo, prije više od deset godina u saobraćajnoj nesreći poginuli su bivši učesnici „Velikog brata“ Zorica Lazić, Stefan Zečević Zeka i Elmir Kuduzović.