Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Skandal

Maid Hećimović napao djevojke: Nekulturne ste i bezobrazne!

Sve popularniji pjevač Maid Hećimović nedavno je iznenadio mnoge. Ovaj pjevač poznat je po svojoj skromnosti, nikako po konfliktima, zato je među mnogim poštovaocima društvenih mreža njegov nedavni post izazvao buru komentara.

Naime, pjevaču je zasmetalo to što si neke djevojke daju sebi za pravo doći na nečiju svadbu ni manje ni više nego u bijeloj haljini, iako to nije po bontonu. Neki su ga podržali, a neki osudili te prokomentirali da si daje puno toga za pravo, te da svako ima pravo odjevati ono što želi.

Osudili su i njegovo omalovažavanje djevojki, a najviše su mu zamjerili što je djevojke poštenski „počastio“ i kazao da ukoliko su u bijelom na svadbi, one su nekulturne i bezobrazne.

– E ovako već duže vrijeme mi jedna stvar ne ide u glavu, a sve razmišljam da je javno napišem! Dešavalo se to u mom bližem i daljem okruženju! Naime, nikako mi nije jasno da neke djevojke i žene još uvijek ne znaju da je krajnje nekulturno doći na nečiju svadbu u bijeloj haljini. Zar je moguće da nigdje niste pročitale, da vam niko nikad nije rekao i u krajnjoj liniji da same niste shvatile da je to totalno nepoštovanje mlade kojoj idete u svatove i da je to jedna totalno bezobrazna i nekulturna stvar! Znam da ćes sad biti onih u fazonu: “ma, baš me briga” ali ja bih volio da mi neko nekad kaže ono što nisam znao pa da ubuduće ne pravim grešku, jer možda i ja negdje griješim i ispadam nepristojan! E, tako da znate nekulturne ste! I ko god ovo pročita neka zna da kad idući put vidim neku djevojku ili ženu u bijeloj haljini u tuđim svatovima da joj poručujem da je nekulturna i bezobrazna bez obzira na moje generalno eventualno dobro mišljenje o toj osobi – ogorčen je Maid.

Prethodni članak

Rialdini fanovi pomislili da joj je mama starija sestra

Sljedeći članak

„Futavci“ o svom odnosu: Svađamo se konstantno!

Povezani članci

Screenshot

Prijatelj Bojana Cvjetičanina o Jakovu: “On je proračunata lisica. Sramota!”

Puklo prijateljstvo zbog Džejle Ramović? Bojan iz Joker Outa blokirao Jozinovića na društvenim mrežama

Maja Berović iskreno o bivšim prijateljima: “Prodali su me!”

Fanovi udarili na Aleksandru Prijović: “Služi se jeftinim trikovima”

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Ceca Kitić prestala da pije, pa progovorila o dugovima, suđenju i smrtnom slučaju

Midhat Keskin otkrio je li razočaran nakon finala “Zvezda Granda”: “Publika je odlučila drugačije!”

Aleksandra Prijović je kraljica trendinga u BiH: Na platformi Youtube drži 3 prva mjesta!

Još jedna “utorak djevojka”: Od sinoć na listi Filipa Đukića i Aneli Ahmić…

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo