Kako pojedini mediji navode, u novoj sezoni rijalitija “Farma” koja počinje u početkom septembra na televiziji “Pink”, navodno ćemo gledati Jelenu Karleušu i Daru Bubamaru.
Međutim, Jelena ne planira da se sa Darom “druži” u rijalitiju.
– Osobi koju ste spomenuli je svakako mjesto u “Farmi”, a ja ću opet ponoviti da ni jedan rijaliti TV format nema novca da me plati za ulazak. Pravim velikim zvijezdama tu svakako nije mjesto – rekla je Karleuša.
Imajući u vidu da pjevačice već godinama nisu u dobrim odnosima i da se stalno prepucavaju, vjerujemo da će se i Dara Bubamara nakon ovoga oglasiti na istu temu.






