Nedavno se Alka Vuica pojavila u jednom beogradskom klubu, gdje je i nastupala. Kaže da je to tek ozbiljnije vraćanje muzici jer priprema novi album.
Nedavno je u Poreču snimala i spot, pa nije propustila da kaže da je njena prva ljubav upravo iz Poreča, a onda je nastavila priču o muškarcima. Ovoga puta nije se hvalila svojom idiličnom ljubavnom vezom i pažnjom koja je okružuje, nego je kazala kako svaki muškarac koji kaže ženi da je ne voli laže.
– Ja sam većinu života provela u patnji za ljubavima – kazala je ona, a mi se naravno odmah našli sa pitanjem zašto je to Alka rekla. No, direktan odgovor na to nismo dobili, ali vraćanjem snimanju, osmišljavanju vlastitog imidža i ponovnim optužbama na račun muškaraca, Alka nas je dala na razmišljanje da li je ponovo u fazi patnje za ljubavi. Možda i za Harbetom…






