Viki Miljković otpočela je ljetnju sezonu. Njena turneja krenula je iz Hrvatske, tačnije iz Portoroža gdje je ondašnjoj publici priredila nezaboravnu noć. Iznenadila se jer su Hrvati već znali tekst njene nove pjesme “Ono nešto” iako je maltene tek izašla friško “ispod čekića”.
– Nije bilo nikakvih problema u Hrvatskoj, naravno. Sve je bilo perfektno – rekla je Viki.
Nakon Hrvatske, Viki punom parom kreće u osvajanje regiona, tako da su joj u radnom kalendaru zabilježeni nastupi po Sloveniji, BiH, Crnoj Gori, Srbiji, Makedoniji…
Kaže da ovo ljeto neće imati vremena za predah, a niti za odmor. Jedino ako uspije, odmorit će se krajem avgusta, ali, kroz smijeh dodaje, i to je pod velikim upitnikom.
– Hvala Bogu neka ja imam posla, a biće vremena za odmor. Kako je krenula turneja, obećava mnogo, a nadam se da će tako i biti – rekla nam je Violeta Miljković dodajući da je pod obavezno i nastup u Sarajevu koji će se uskoro desiti.






