Šaban Šaulić samo dok su kamere uključene za vrijeme snimanja “Zvezda Granda”, razgovara sa Zoricom Brunclik. Drugačije ne jer ona to ne želi!
Tu informaciju potvrdio nam je izvor jako blizak njima, a koji je prisutan na svakom snimanju u “Grandu”. “Rat” između kumova je počeo prije više od tri mjeseca kada je Zorica zamjerila Šabanu što ne glasa za kandidate koji se njoj dopadaju, pa ni onda kada mu ona kaže da bi nekome trebao dati svoj glas.
Zoricu je naljutilo što njen kolega rijetko daje glas nekoj takmičarki koja pjeva njenu pjesmu. Zbog toga se naljutila pa je odlučila ignorirati sve one koji interpretiraju Šaulićeve pjesme. To je toliko “pogodilo” pjevača da joj je na jednom snimanju rekao kako mu je jasno da namjerno neće glasati za nekog ko pjeva njegovu pjesmu. Navodno mu je Zorica odbrusila rekavši da se on isto tako ponaša kada neko nastupa s njenom numerom.
Sve na stranu jer je Zoricu najviše, kako se priča, naljutilo kada je čula da je Šaban rekao kako ona glasa i za one kandidate koji ne znaju pjevati samo da bi se što više dodvorila publici. Poslije tog komentara više nikada nije progovorila s njim.
Navodno se Šaulić nakon jednog snimanja u restoranu vidio s njenim suprugom, svojim velikim prijateljem Kemišom, i žalio mu se na Zoricino ponašanje. Znajući šta njegova supruga misli o Šabanu, Kemiš mu je rekao kako se ne bi petljao u njihov sukov, ali da Šaulić treba biti svejstan da u njemu ima velikog prijatelja.






