Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Rijaliti

NE SPAVA S MUŽEM U ISTOM KREVETU: Saška Karan u raspravi sa Viktorijom, ispričala sve o svom braku!

Kristina Kija Kockar je odlučila da skrene temu sa svih dešavanja koje se tiču nje, pa je počela da priča o odnosu Saške Karan i Viktorije.

Naime, ona je primjetila da se nešto čudno dešava između njih dvije, iako su Saška i Viktorija mislile da je njihov odnos ostao neprimjećen. Kija je svojim pitanjem pokušala da ih raskrinka.

– Vas dvije ste bile u lošim odnosima, a onda ste se pomirile. A prije pomirenja, bile smo zajedno u radionici. U tom trenutku su Milan i Saška bili posvađani. Hoću da Viktorija prokomentariše zašto je spomenula da Saška i njen muž ne spavaju u istom krevetu.

Viktorija je potom objasnila: Kad smo se nas dvije izljubile mi smo bile okej ali se nismo družile. A to u radionici je maliciozno. To je bila priča kao, ko još u tim godinama spava sa mužem. Ja sam se zapitala šta te muči, pošto sam mislila da ne spavaš s mužem u krevetu.

Saška Karan je ustala da objasni, pa je rekla da su se njih dvije zaobilazile u širokom luku jer je Viktorija mračna osoba, stalno je spavala i plakala: Volim kad mi neko kaže sve što ima i čist račun druga ljubav. Onda se desilo momenat kad je Viktorija bila sva raspoložena i vesela i kad je bila zabava ona je prišla i poljubila me. Ja sam se frapirala i jako sam se iznenadila prijatno. Bilo mi je drago što je ona konačno raspoložena. A smiješno mi je da pričam o tome da li spavam s mužem u istom krevetu. Ali, ako vas sve zanima mi smo 24 godina u braku i spavamo zajedno.

Tagovi: Zadruga
Prethodni članak

Kćerka Kim Basinger i Aleca Baldwina pokazala kako izgleda u bikiniju

Sljedeći članak

VODITELJICA ZAVODI RED: Starlete i ostale osobe bez zanimanja neće biti moji gosti!

Povezani članci

Šime i Vanja su se pomirili: “Sreli smo se…”

Mimas i Gruja u novom skandalu u Eliti: Optuženi da su na stranici za odrasle nudili njihovu snimku kako bi platili dugove!

Je li to Stanija trudna sa Asminom: “Spremna sam, jesam!?

U obitelji Mileta Kitića i Marte Savić velika tuga: Javila se i Ana Bekuta!

NAJNOVIJE

Ori Fazla al’ duboko: Naš se pjevač dao u zemljoradnju, ore i pjeva!

Trudna Prija pokreće novi biznis: Očekuje ogromnu zaradu, a sve će objaviti pred sam porođaj!

Drama u kući kćerke Goce Božinovske: Prevara, suze i dvostruki život!

Karleuša tužila crnogorskog pjevača: Traži odštetu od 100.000 eura!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo