Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

Još jedan osuđenik u Eliti: Robijao za ubojstvo a sada najavljuje grupnjake sa bivšima!

Sale Luks viđen je danas kod “Pinka” i jasno je kako će biti sudionik “Zadruge 9 – Elite”.

Javnost ga je upoznala u okviru “Farme”, dok ga pamte i po prilično burnoj biografiji o kojoj je više puta govorio. Jedno vrijeme, podsjetimo, Sale je proveo u domu za maloljetnike, a kasnije i u zatvoru i to, kako je sam priznao, zbog ubojstva o kojem je i u javnosti pričao u više navrata. Gostujući ranije u emisijama, ali i dok je bio sudionik showa, Sale Luks je otvoreno govorio o detaljima tog perioda svog života.

-Ja sam završio osnovnu, bio sam odličan i tada kreću devedesete, kriminal. Ja sam divlje rođen i tjerao sam po svom. Često sam bježao od kuće, otac nikada nije pokazivao ljubav i čelično sam vaspitavan. On je forsirao srednju školu, fakultet i sve dobijam, posao, auto a onda se nešto dogodi? U kafiću smo ssjedili i zezali se, neki pištolj smo našli tu. Moj otac je vojno lice i imao je pištolj, uvijek ga je sklanjao, nisam ništa znao o tome. Nisam znao da kada repetiraš i kada izleti metak, uleti slijedeći. Mi smo se zezali, ostao metak u cijevi, opali pištolj i dođe do tragedije. Uhitili i su me odmah, a dosta su mi i sudili zbog oca. Sve se dogodilo brzinski, mene su osudili po sudskom mišljenju. Na suđenju sam prvi put vidio oca da plače. To me je baš pogodilo. On mi je sredio da odem u Australiju, ali nisam htio. Otišao sam u dom. Ja napravim s.anje, otac mi kaže okej, opali mi šamar i ja ne smijem pasti, i kada mi se plače ja ne smijem plakati… – pričao je Sale.

Potom, izgovorio je rečenicu koju mnogi i danas pamte.

-Moj otac je jednom došao u zatvor i rekao da me zaključaju i bace ključ i tako je i bilo, a potom se osvrnuo i na svoje vrijeme u domu.

-Kada sam došao u dom, tamo su bili ološi, podmukli, pokvareni, mnogo puta sam izdan od strane prijatelja. Moja majka se razboljela, ja sam prihvatio taj neki kompleks da se ne puši, da se nosi crvena boja, sve je bio taj “gas”. Godinu dana u domu je okej, da znaš da se socijaliziraš, ja sam otišao sa nepunih sedamnaest tamo. Kada sam izašao, onda sam samo trenirao i koristio supstance, onda me zvali za osiguranje, išao sam na mečeve, tukao se za lovu – ispričao je Luks.

Sada se opet vraća pred kamere kao jedan od sudionika “Elite 9”.

-Sve moje bivše neka uđu, da napravimo duplu penentraciju. Dobra je Stuparka, kakve bradavice ima… Provozat ću ih sve u limuzini. Reu nisam vozio u limuzini. Ona je digla obje noge i to brzo. Znam za neke koje vi ne znate da ulaze, previše je jaka ekipa – prokomentirao je on u svom maniru.

S.M

Tagovi: elita 9Sale Luks
Prethodni članak

Veliki okršaj Kulića i Ivana Marinkovića: Padaju žestoke uvrede a on hoće test očinstva!

Sljedeći članak

Seka Aleksić priznala sa čime se suočava: “Majko mila…”

Povezani članci

I njemački bauštelac porijeklom iz Bosne i Hercegovine ulazi u Elitu 10: “Sviđa mi se Miljana…”

Svi se pitaju tko je ta “velika” pjevačica koja ulazi u Elitu 10: Darko Tanasijević o detaljima

Maloljetna sudionica “Elite 10” s trudnom majkom došla na potpisivanje ugovora: “Roditelji su šokirani mojom odlukom!”

Maja Marinković iznijela detalje susreta Asmina i Nore: “Svaka čast Aneli na svemu” 

NAJNOVIJE

I njemački bauštelac porijeklom iz Bosne i Hercegovine ulazi u Elitu 10: “Sviđa mi se Miljana…”

Ukopan Samir Kurjaković, supruga se bolnim riječima oprostila posljednji put: “Za mene si još živ”

Svi se pitaju tko je ta “velika” pjevačica koja ulazi u Elitu 10: Darko Tanasijević o detaljima

Cipka ostala bez nasljedstva nakon iznenadne smrti muža – evo kome su pripali firma i milijuni

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo