Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

PET GODINA SEKTE GA JE DOVELO DO SIJEDIH: Biljana Dragojević žali za Dejanom

Prati dešavanja u "Zadruzi"

Biljana Dragojević se oglasila na svom Instagram profilu i jasno svima stavila do znanja da smatra da je Dejanovo trenutno stanje uzrok loših pet godina provedenih u braku sa Dalilom.

Nakon kraha braka Dalile i Dejana Dragojevića i početka njenog ljubavnog odnosa sa Filipom Carom, tenzična atmosfera nije jenjavala, naprotiv.

Dejan je imao prilike da vidi prve snimke intimnog čine njegove i dalje zakonite supruge Osim Dejana, sve je to pratila i njegova porodica, a Biljana se sada i oglasila:

– Mamina velika beba, moja mica kako sam ga zvala uvijek. Da li je moguće da ga je stres doveo do toga, da osjedi za jedno veče?Skoro 5 godina, ne braka već sekte, dovelo ga je do stanja u kom se nalazi. Mamime ruke će izliječiti sav njegov bol, a mamine, a mamine suze će sprati svu nećistoću, kojom je isprljan ovih 5 godina – napisala je Biljana na Instagramu.

(Express/ Blic)

Tagovi: Biljana Dragojević
Prethodni članak

NIJE TRAGEDIJA: Janko Popović Volarić o razvodu od Jelene Veljače

Sljedeći članak

SAKRIVENA U PJENI: Lidija Bačić golišava osvaja muškarce

Povezani članci

BAHATO! Maja Marinković na ruci nosi 16.000 eura, na mrežama izazvala pometnju zbog ovog detalja! (FOTO)

Tko je zapravo pobjednik “Zvezda Granda”: “Preko pjevanja sam prehranjivao obitelj…”

Šok! Luna sanjala da ju je suprug prevario sa pobjednicom Elite: Otkrila što mu je uradila nakon toga!

Najljepši hrvatski reality par nije više zajedno a ona se oglasila: “Ponekad ljubav nije dovoljna, rastanak jedini način…”

NAJNOVIJE

Vesna Rivas o Saši Popoviću: “Stigla ga je karma, mnogo domova je uništio…”

Ovako izgleda dom Dine Merlina: Ima 100 milijuna, a živi u skromnoj kući obrasloj bršljanom!

U srijedu u kina stiže novi film o Supermanu: Film počinje sa mnogo krvi i fanovi će biti šokirani…

Slavna glumica redovito se hrani u narodnoj kuhinji: Živi od 40 KM mjesečno, a državi dužna 30.000 KM!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo