Jelena Karleuša bila je jedna od gošći na koncertu Saše Matića u sarajevskoj Zetri. I, mada su Sarajlije očekivale mnogo više od nje, Karleuša je otpjevala duet s Matićem i "Insomniu" te se brzinski pozdravila s publikom i sišla s bine.
![]()
No, kako smo načuli, Jelena je proživljavala pravu dramu tokom boravka u Sarajevu. I neposredno pred sami izalazak na scenu, zatekla ju je vijest da su u Istanbulu, blizu stadiona „Bešiktaša" odjeknule bombe. A kako nije znala gdje se u tom trenutku nalazi njen suprug Duško Tošić nije joj bilo ni do pjesme ni do veselja, što se dalo i primijetiti na njoj. Jer na sceni nije davala svoj maksimum kao što to obično čini.
![]()
Odmah ga je zvala telefonom, kako bi se bar malo smirila, ali njen suprug je već bio otišao sa stadiona kući koja se nalazila nekoliko kilometara dalje.
![]()
– Samo sam čula da ima dosta mrtvih i povrijeđenih, i to je ono što je u tom trenutku, nažalost, i Duško jedino znao. Potresno, zaista! Izašla sam na scenu kao svaki profesionalac i otpjevala, ali bila sam zabrinuta. Duško i ja se još uvijek osjećamo kao momak i djevojka, a ne bračni par jer živimo u dvije različite držve – kazala je pjevačica.
![]()
A o tome da i dalje dobro izgleda svjedoče fotografije, no da je dobila koji kilogram, to svakako. Bolje da ljulja, nego da žulja!
![]()







