Nataša Bekvalac, koja gazi u četvrtu deceniju, pokazala je prije nekoliko dana na jednom nastupu koji je imala u Beogradu, kako izgleda zadovoljna žena.
Očigledno je da pjevačici brak prija, pa je pored haljine i sandala sa šljokicama, sijala i ona, ali od zadovoljstva. Iako se požalila da „gori“ od toplote i da ne zna kako će do kraja izgurati nastup, publika nijednog momenta nije primijetila da je pjevačici loše.
![]()
Ona je oko jedan iza ponoći izašla na scenu i napravila vrelu atmosferu svojim hitovima poput „Mala leđa“, „Ponovo“, „Original“, „Kraljica novih ljubavi“, „Pseto“ i drugih. Ni ovog puta društvo joj nije pravio suprug Ljuba Jovanović, koji je bio u njihovom domu i čuvao njenu ćerku Hanu dok je mama radila.
Inače, oni imaju dogovor da svako radi svoj posao i da Ljuba ne ide na Natine nastupe, jer kako je izjavila nedavno, ne može da se posveti publici i koncentrira se kada zna da je on tu. Sa druge strane, muški pogledi pripijeni za Natino telo sumnjamo da prijaju njenoj jačoj polovini, pa je svakako za sve bezbjednije da mu pjeva samo u kući. Tako je bilo i ovog puta kada je Bekvalčeva izašla na binu i pokazala duge noge.
Pjevačica vrijedno radi i sprema novi album koji bi trebalo za mjesec dana da ugleda svetlost dana.







