Sandra Afrika riješila je da spoji lijepo i korisno, pa je nakon održanog nastupa naredni dan iskoristila za uživanje na jahti. Naime, Sandra se na društvenoj mreži pohvalila fanovima da uživa na Crnogorskom primorju, a sudeći po prizoru, nije oskudjevala ni u čemu.
Sandra je objavila fotografiju na kojoj sedi na luksuznoj jahti uz komentar:
– I tako cijeli dan – napisala je pjevačica ispod fotografije, a fanovi su joj poželjeli prijatan odmor, dok su obožavaoci tražili da joj se pridruže.







