Dragan Stojković Bosanac i u nedavnom intervjuu za naš magazin kazao je da uživa u pecanju, te je nakon stresa koji je proživljavao nakon što mu je sin imao tešku saobraćajnu nesreću, mir potražio na Glavatičevu uz Neretvu.
Štap više, ali mir i bijeg od sarajevske vreve potražio je i njegov dugododišnji prijatelj ali i saradnik Halid Bešlić.
Njih dvojica razapeli su šator, potpalili vatru, uhvatili se štapa i čekali večeru. Na svu sreću, a kako i stoji u komentarima, 40-godišnje prijateljstvo urodilo je plodom te se na njihovom roštilju našlo svašta i za pojesti.







