Bivša elitarka Aleksandra Jakšić je imala samo riječi hvale za Anđela Rankovića, sudionika reality programa “Elita 9”. Ona je progovorila o njegovom odnosu sa ženama na imanju u Šimanovcima.
-Što se tiče Anđela i Boginje, nisam uopće zabrinuta. Ja sam netko tko od prvog dana našeg druženja imam istu, nepromkenljivu relaciju sa njim, sve su se izmijenjale, dolazile i odlazile, ali Anđelo je specifičan. Na prvom mjestu cijeni lojalnost i odanost u društvu, u odnosu sa ženama sa kojima provodi vrijeme – istakla je Aleksandra.

-On je zavodnik, otvoreno, od samog početka zavodi, flerta i prisno se druži sa ženama koje mu upućuju zanimanje, ali za razliku od žena koje mu uskaču u krevet i nemaju problem što imaju s… ili ručno zadovoljavanje na televiziji, on jako vodi računa da sačuva svoje dostojanstvo, pa i njihovo, pošto ne znaju same – dodala je Jakšićeva.
-Muškarac je, naravno da će ga raditi neka djevojka, s ozbirom na to da je tamo dugo bez “nježnosti”. Boginja je izazovna, pogotovo kad popiju malo, onda je sve ljepše i slađe. Ali kad je trijezan, bitno je da zna gdje mu je krevet i tko ne traba biti u njemu. On je uvijek na svom mjestu, svom krevetu i fotelji ispod trijema, a sve ostale se samo mijenjaju oko njega – dodala je bivša zadrugarka.
S.M





