Pjevačica Maja Berović je iskreno priznala da je tijekom karijere imala susrete sa ljudima koji nisu podnosili njen uspjeh, te su riješili da se udalje. Ističe, međutim, da je unatoč svemu i svima ostala dosljedna sebi.
-Dogodilo se, priznajem, da se ljudi sklone. Ali ne zbog mene, neki se ljudi prosto ne mogu nositi sa mojim uspjehom, na žalost. Ali u suštini, uvijek sam bila ista. Nikad se nisam mijenjala i mislim da kakav si čovjek, to ne može nitko promijeniti. To je prosto u nama. Ali svakako da su se drugi ljudi oko mene mijenjali – rekla je ona.

Maja je nedavno izvadila silikone, a tim povodom je progovorila na tu temu.
–Potrudila sam se. Potrudila sam se da ih vratim na ovaj tvorničke postavke. Ne znam je li to trend. Možda jeste, ali ja meni je smetalo. Imala sam imala problem i iz tog nekog razloga sam se odlučila, naravno i estetskog… Shvatila sam da mi to prosto nije lijepo i da je s godinama postalo ružno pa sam smogla hrabrosti snage da to uradim. Ali ono mislim da se vraća taj taj prirodni izgled što je dobro – rekla je Maja i otkrila da li bi mijenjala nešto na sebi.
-Ne bih. Ja sam sebi super. Tako da sve što sam željela ja sam promijenila.

Maja Berović godinama živi u Gracu. Iako je privatni život vezala za Austriju, svakodnevno putuje zbog poslovnih obveza, a Srbija je jedna od destinacija na kojoj najčešće boravi. Njena karijera i dalje je usko povezana sa domaćim tržištem, pa je publika često ima priliku vidjeti na koncertima i medijskim događajima.
S.M





