Jelena Karleuša je nedavno u podcastu kod Bokija 13 u Skoplju priznala kako je u vezi sa mladim košarkašem Nikolom Jovanovićem, koji vrlo atraktivno izgleda.
-Velik je u svakom pogledu, Baš je velik, kao neki Avatar – izjavila je tada Jelena.
I zaista, Nikola Jovanović visok je 2 metra i 11 centimetara i pravi je div. U svijetu košarke poznat je kao marljiv i dobar igrač koji je ponikao u Zvezdi, a danas igra za talijanski Scafati Basket. No, pored košarke Nikola se voli i zabavljati pa je njegov Instagram profil prepun slika sa mora, kojeg očito voli. Ne smeta mu skinuti se i slikati, bez obzira što je njegova djevojka izjavila kako mu pozornost smeta.
-Nikola ne želi da biti javnog etera i on doživi svaki put na pominjanje njegovog imena veliki stres – izjavila je Jelena, ali nama se ne čini tako. Profil mu je otvoren, jako je društven i voli kameru i slikanje bez odjeće.
S.M