Pevačica Stanojka Mitrović Ćana riješila je da dobro napuni baterije i odmori se, a za opuštanje je ove zime odabrala egzotičnu destinaciju „sa dušom“ – Kubu.
Ćana je boravak u popularnom risortu Varadero iskoristila da upozna drevne obrede stanovnika ove ostrvske zemlje, a potom se prepustila čarima toplog Karipskog mora kojima teško da iko može da ostane ravnodušan.

Tako je i Ćana odlučila da zaroni u kristalno- tirkiznu vodu, a potom je uživala brčkajući se u plićaku.
Pjevačica je pokazala i da je u savršenoj formi na polovini šeste decenije i da joj godine ne mogu ništa, a slike sa februarskog ljetovanja ponosno je podijelila na svom Fejsbuk profilu, što je izazvalo lavinu komentara.
-A more k’o more- napisala je Ćana u opisu fotografija koje su njeni pratioci prokomentarisali kao pravi raj.
„Ženo iz naroda, zaslužuješ ovo“, „Kako ti zavidim, kraljice“, „Zaslužila si sve, sad uživaj“, neki su od komentara ispod serije Ćaninih fotki sa egzotičnog ljetovanja.
(Express / Grand.nova.rs)