Pjevačica i bivša učesnica “Zadruge“ Sandra Rešić ističe da joj je žao što je Anđela Đuričić povrijedila porodicu svojim ponašanjem i vezom sa Zvezdanom Slavnićem.
-Ovo nije ni prvi, ni posljednji put da se dešava prevara u toku Zadruge. Nema potrebe da se ljudi čude. Zato ja ne volim lažne moraliste koji tvrde da je neko kriv zbog pucanja braka, a na kraju se sve to dešava i u njihovim životima. Zvezdan je i prije ovoga, sa Anom imao loš odnos i nikada je nije volio, čekao je momenat da je se otarasi. Anđela isto tako nije najgora u rijalitiju. Ona je neko ko se zaljubio, ali me isto tako iritira, jer je pogazila sva svoja moralna načela – priča Sandra i dodaje:

-Zašto je nju narod najviše osudio? Za razliku od ostalih djevojaka, Anđela je moralisala i govorila da je poštena i časna. Na najvećem stubu je srama, jer se borila za nešto drugo i djevojke unutar rijalitija vrijeđala. Ona je za mene glupa žena, jer nakon svih svađa, ima intimne odnose sa Zvezdanom, iako ju je on prije toga vrijeđao i ponižavao na najgori mogući način.
-Anđela da ima prave prijatelje, oni bi joj rekli: “Kokoško, nemoj da si budala! Šta radiš od sopstvenog života! Imaš kući porodicu koja je doživjela veliku tragediju i ti im još stavljaš so na ranu”. Strašno je šta sve radi zbog čovjeka koji je ne voli, ali džabe to sve, kada je ona zaljubljena. Za mene bi Anđela bila pobjednik rijalitija, kada bi ostavila čovjeka koji je ne voli. Sada svim silama pokušava da zadrži Zvezdana, a ja bih na njenom mjestu rekla: “Ajde sada idi” – kazala je Sandra.
(Express/Blic)