Kao bomba je odjeknula vijest da je popularni pjevač Darko Lazić prethodne sedmice ponovo stao na “ludi kamen”.
Mnoge je začudilo to što je Darko odlučio da nakon kratke veze oženi Katarinu, pogotovo jer je prije nje imao dugu vezu sa Barbarom Bobak, prije koje je imao vjeridbu sa Marinom Gagić, a iza sebe ima i brak sa Anom Sević.
Dok korisnici društvenih mreža komentarišu folkerov buran život, on je odlučio da se našali, te je na svom Instagram profilu prokomentarisao navode o novoj ženidbi.

-E, nismo vam rekli. Oženio se Darko Lazić! Pa bio je i red, nije se ženio šest mjeseci sigurno – piše na fotografiji koju je i pjevač podijelio.
Podsjetimo, Lazić je sudbonosno “da” izgovorio u tajnosti, i to u jednoj opštini u Novom Sadu, a intimnoj ceremoniji vjenčanja prisustvovalo je svega nekoliko prijatelja, dok se Darkova majka Branka, a ni ostatak porodice, nisu pojavili.
(Express/Kurir)