Kao bomba je odjeknula vijest da su se pomirili Igor Kojić i Milan Popović, a onda je isplivala i njihova zajednička fotografija sa jahte.

Mnogi se pitaju da li će Severina reagovati na njihovo pomirenje, a dok se to ne desi, pjevačica se sada oglasila iz Italije i pokazala kako uživa.
Ako je suditi po njenim objavama koje dijeli na društvenim mrežama, reklo bi se da ne mari za ovaj ”pakt” bivših partnera.

Podsjetimo, iako su godinama bili u lošim odnosima, biznismen Milan Popović i Igor Kojić, bivše ljubavi pjevačice Severine Vučković, riješili su da izglade odnose.

Naime, Milan je prije nekoliko dana na Instagramu objavio zanimljivu fotografiju na kojoj je znak sa natpisom “Popovići-Kojići”, a od tada ne prestaje da se špekuliše o njihovom odnosu i pomirenju, a i sam Igor je potvrdio glasine da su sklopili primirje i da su u sjajnim odnosima.
(Express/Kurir)