Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Kolumne

KLEOPATRA PRORIČE SUDBINU ČITAOCIMA: Vaš otac će završiti kao prosjak

Vaša majka će uskoro shvatiti da s njim nema života i okončat će tu farsu od braka

Draga proročice nemam sreće u ljubavi, a ni na poslu nije ništa bolje. Već imam 40 godina i bojim se da me je vrijeme pregazilo. Hoću li ikada naći srodnu dušu?

Šifra: Ima li sreće za mene, Zenica

– Na vama ima dosta crne magije koja vam je rađena upravo na ljubavi. Zato sve vaše veze završavaju i prije nego ih počnete. Neko vama blizak vam je sve to uradio zbog ljubomore. Morate pod hitno skidati tu magiju ako se mislite udavati, jer tek kad to uradite u sudbini vam vidim jednog razvedenog čovjeka koji ima jedno dijete. To dijete ćete prihvatiti kao svoje jer svoje biološko nećete imati. Poslije kiše uvijek dođe sunce.

Poštovana proročice moj otac je kockar i sve pare potroši na taj porok. Majka i ja s druge strane jedva sastavljamo kraj s krajem. Hoće li moj otac ikada prestati kockati i hoće li mi roditelji ostati skupa.

Šifra: Tužna kćerka, Stolac

-Draga djevojko, vaš otac je notorni kockar. Dok je živ neće izlaziti iz kockarnice i nažalost završit će kao prosjak. Sve će izgubiti na kocki. I kuću i auto, a na koncu i vas dvije. Vaša majka će uskoro shvatiti da s njim nema života i okončat će tu farsu od braka. Preselit ćete se u porodičnu kuću vaše majke. Oca više nikada nećete vidjeti, jer kao što i rekoh završit će kao i svaki drugi kockar.

Prethodni članak

MINA VRBAŠKI: U rijalitiju neće opstati ni jedna veza

Sljedeći članak

ŽIRI NA RUBU ŽIVACA: Marija prijetila Bosancu

Povezani članci

Grob Divne Karleuše oskrnavljen: Jezivi komentari na račun mrtve žene!

Glumac i natjecatelj u “Survivoru” teška srca priznao: “Svi misle kako ti super ide a ti zapravo nemaš kinte i posuđuješ lovu…”

Što mislite koliko Selma Bajrami ima godina: Čestitke stižu sa svih strana, a ona pokazala brutalno tijelo!?

Objavljena presuda za nasilje nad bivšom: Sloba Vasić dočekao istinu…

NAJNOVIJE

Vesna Rivas o Saši Popoviću: “Stigla ga je karma, mnogo domova je uništio…”

Ovako izgleda dom Dine Merlina: Ima 100 milijuna, a živi u skromnoj kući obrasloj bršljanom!

U srijedu u kina stiže novi film o Supermanu: Film počinje sa mnogo krvi i fanovi će biti šokirani…

Slavna glumica redovito se hrani u narodnoj kuhinji: Živi od 40 KM mjesečno, a državi dužna 30.000 KM!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo