Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Skandal

DARA KONAČNO OTKRILA KOLIKO JE KIVNA NA SEKU: Neprijatelju ne bih uradila to, ali ima Boga!

Tu nema prijateljstva - izjavila je pjevačica u Amidži šouu

Dara Bubamara gostovala je sinoć u emisiji “Amidži šou” kod Ognjena Amidžića, gdje je prvo pričala o svom koncertu u beogradskoj Areni, koji je zakazan za 21. april, ali je odbijala da priča o cifri koju je izdvojila za njega sve dok voditelj nije pitao “da li si izdvojila bar 200 eura”.

–Izdvojila sam 100.000 eura, ali pare nisu bitne. Bitno je šta će da bude na koncertu. Kao na dodjeli MTV nagrada. Evo, ja obećavam spektakl. Ja ne mogu da dočekam 21. da pokidam – izjavila je ona.

Poslije toga Ognjen ju je pitao i za njen medijski rat sa Sekom Aleksić, koja će koncert na istom mjestu održati samo sedmicu dana prije nje, pa ga je interesovalo da li su se tako dogovorile da urade.

–Ne, nismo se dogovorile, a nebitno je u kakvim smo odnosima. Ne možeš da kažeš “želim joj sreću”, a zakaže koncert sedam dana prije. Ne sedam dana poslije, nego sedam dana prije. Tu nema prijateljstva, ali to je totalno nebitno – htjela je Dara da ostane suzdržana, ali je na kraju iznijela svoje mišljenje:

–Meni je bilo jako krivo kad se sve to desilo, sad me apsolutno ne zanima. Sada samo želim da oduvam sve. Ja svom neprijatelju ne bih uradila ono što je ona meni uradila, ali ima Boga – zaključila je Bubamara.

 

Tagovi: Dara BubamaraSeka Aleksić
Prethodni članak

FANOVI TUŽNI ZBOG NJIHOVOG RAZLAZA: Điđi i Zejn raskinuli!

Sljedeći članak

SANJA STANKOVIĆ ŠOKIRALA SVE U EMISIJI: Matora i ja smo već šest mjeseci u vezi!

Povezani članci

Godinama kruži priča o Charlesu i Diani: Palača odbija potvrditi postojanje tajne kćerke…

Crna Gora noćna mora za pjevače: Policija upala i na koncert Dare Bubamare

Policija objavila hitno saopćenje nakon privođenja Desingerice i uputila ozbiljan apel javnosti…

Pjevačica priznala da je bila ljubavnica! U sve umiješan ovaj poznati muškarac, skandal epskih razmjera (FOTO)

NAJNOVIJE

Staniju nakon finala čeka auto od 200.000 eura: Na Mercedesu ispisano njeno ime, a kad vidite tko ga poklanja šokirat ćete se!

Durdžići stigli na finale Elite: “Voljeli bismo da se Asmin pomiri sa Stanijom!”

Seka Aleksić u kupaćem privukla sve poglede: Pokazala vitkiju figuru i izazvala lavinu komentara (FOTO)

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo