Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

Žanamari predstavila novu pjesmu pozirajući na konju u bikiniju: Zauvijek neuhvatljiva

Hrvatska pjevačica Žanamari objavila je novu pjesmu “To sam ja”, a na Instagramu ju je odlučila predstaviti uz fotografije na kojima pozira u bikiniju na konju.

Dok se i u spotu u nekoliko scena pojavljuje na konju taj prizor odlučila je iskoristiti i kako bi predstavila novu numeru koja nosi naziv “To sam ja”.

View this post on Instagram

A post shared by Žanamari (@zanamari)

“To sam ja! – Zauvijek neuhvatljiva za one koji me ne znaju pratiti”, poručila je uz fotografije te otkrila kako je zapravo pjesma nastala te kazala kako se ona zapravo morala dogoditi.

“Kad prođe previše vremena da ne napišem pjesmu osjetim da se u meni počne gomilati neka čudna i slojevita zbrka emocija koje se moraju posložiti. Baš kao što ponekad temeljito moraš posložiti ormare ili slike u mobitelu. U takvim momentima, poput erupcije vulkana, u mom životu se jednostavo mora dogoditi da iz mene izađe pjesma. Tako da je i ‘To sam ja’ svojevrsna erupcija dark strane mog viđenja ljubavi za koju još nisam naučila dali mora biti toksična da bi bila prava, ali evo čovjek uči dok je živ, pa možda jednom naučim i ja”, navela je u poruci koja je pratila najavu pjesme.
Dodala je da je do tad “najbitnije ostati svoja, snažna, i neuhvatljiva za one koji te ne znaju pratiti, ponosna na sve verzije sebe pa čak i one koje ljudi osuđuju i ne razumiju”.

“Od žena se očekuje previše žrtvovanja, ukalupljivanja te ako imalo iskaču iz stereotipa, bivaju na neki način kažnjavane. No kad si toliko ozdravila u svojoj glavi, jednostavno prihvatiš da ćeš u pričama onih koji ne mogu dokučiti tvoju razinu mentalnog napretka uvijek biti negativac, pa im jednostavno samo kažeš: ‘ Jesam, to sam ja!’, bez prevelikih rasprava i opravdavanja, i u sebi im poželiš da i oni ozdrave. Ova pjesma se jednostavno morala dogoditi te vas puštam da ostatak priče iskusite kroz slušanje pjesme i gledanje spota”, poručila je na kraju.

Muziku i tekst za pjesmu radili su sama Žanamari te Joshua Macks.

Tagovi: Žanamari
Prethodni članak

Alka Vuica o prvom poljupcu: “Kao da me krava bila polizala”

Sljedeći članak

Topalko ponosno pokazao rodno selo: “Ovo je moj TV i moja najgledanija emisija”

Povezani članci

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

Dragana Mirković hitno prekinula nastup u Hrvatskoj, plače na bini: “Jako mi je loše…”

Povratak Andnana Jakupovića: Mostarac “ubo” hit koji će obilježiti ljeto

Džumhur gazi sve pred sobom i opet mu pustili hit u Umagu: Nakon “ljiljana” stigle “pariške kapije”…

NAJNOVIJE

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

Nakon pogibije 23-godišnje kćerke, reality-zvijezda van sebe: “Svi koji pišete da mi je dijete zaslužilo umrijeti…”

Malo tko zna da je Doris Dragović starija od muža: Vjenčali su se 1990., ona je imala 29 godina, a on samo…

Umjetna inteligencija tvrdi da je ovo pobjednik Elite 9! Jedno ime mnogi nisu očekivali u samom vrhu

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo