Pjevačica Bojana Stamenov ističe da joj je u nevjerovatnoj transformaciji, u kojoj je izgubila preko 80 kilograma, uzor bila pjevačica Bijonse.
– Bijonse je bila uzor u mojoj transformaciji. Smršala sam preko 80 kilograma – priča Bojana i otkriva da je u čitavom procesu bitna podrška psihologa i najbližih ljudi.
-Obavezna je podrška najbližih ljudi ili psihologa kroz ovakvu vrstu transformacije. Potrebno vam je da se na nekoga oslonite – govori pjevačica kojoj sada najveći problem predstavlja to što od jedne haljine pravi dvije.

– Sada kada sam smršala, kupovat ću sve: cipele, tašne, haljine, nakit… Nikada se nisam kajala ni za jednu kupovinu. Kajem se što sada imam jednu haljinu od koje pravim dvije. Isto tako ne vidim sebe u drugačijem izdanju, kao ni trikoima koje nosi Bijonse. Jednog dana možda da. Najveća motivacija sam bila sama sebi ja. Želim da svako na ovom svijetu vodi računa o sebi, da je zdrav i sretan. Naravno da imam tužne momente kada budem nezadovoljna. Mijenjaju mi se stvari koje su mi se sviđale i obratno. Najbitnije od svega je da je u zdravom tijelu zdrav duh – poručuje oštro Bojana i za kraj otkriva da se raduje praznicima koji slijede.