Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

RADIN PROGONITELJ KRVNIČKI ŠUTNUO IRMU U “PAROVIMA”: Sada se oglasila Sejranićeva, a Rada joj ovako odgovorila

Foto: Printscreen/Informer

Foto: Printscreen/Informer

Pjevačica Rada Manojlović danima je na meti fana i nekadašnjeg učesnika rijalitija “Parovi” Daria Šogorovića, koji tvrdi da je sa njom imao intimne odnose za novac, a sada se oglasila i nekadašnja učesnica “Parova” i “Zadruge”, Irma Serjanić, koja je sa njim imala fizički obračun.

Irma je na svom Instagram profilu uputila riječi podrške Radi, s obzirom na to da je Sejranićeva Daria dobro upoznala tokom učešća u rijalitiju “Parovi”.

Foto: Printscreen/Ig
Foto: Printscreen/Ig

– Drži se draga moja! Ozbiljan psihopata je u pitanju i nasilnik, lice koje je osuđivano za pokušaj silovanja djevojke! – napisala je Irma na svom Instagram profilu.

Sejranićevu je ispričala sopstveno iskustvo sa Šogorovićem, zbog kojeg je završila u Urgentnom centru.

– Rada mora da tuži Daria Šogorovića! Biću joj svjedok, ona ima moju ogromnu podršku jer je divna djevojka! Ta psihopata je mene u “Parovima” šutnuo iz sve snage još tada sam vidjela sa kim imam posla – izjavila je Irma.

Podsjećamo, Sejranićeva i Dario su imali žestok fizički obračun tokom učešća u rijalitiju “Parovi”, kada je Šogorović iz sve snage šutnuo Irmu u stomak.

Nakon, riječi podrške koje je Sejranićeva uputila Radi, oglasila se i Manojlovićeva.

– Hvala Irmi. Jasno se vidi da je on ženomrzac. Žalosno je da pokušava da postane poznat ponižavajući druge i govoreći ovako monstruozne laži. Svakako, sigurna sam da on u ovome nije sam i da neko stoji iza njega, sa kojim ciljem su krenuli baš na mene, otkriće se, ali ni ja nisam tikva bez korjena što bi narod rekao. Ja imam najvažniju stvar u svojim rukama, a to je istina – rekla je Rada.

(express/informer)

Tagovi: Irma SejranićRada Manojlović
Prethodni članak

“MIKI, MILANE”: VERA MATOVIĆ U CENTRU ZAGREBU ZAPJEVALA U SPOMEN POKOJNOM MILANU BANDIĆU

Sljedeći članak

NE PODRŽAVAM NASILJE, ALI OMAKLO JOJ SE: Taki Marinković brani Maju nakon što je udarila Ćertića

Povezani članci

Isplivale šokantne tvrdnje o Aleksandri Prijović: “Za 3 noći uzet će 240.000 eura”

Potvrđeno: Bosna i Hercegovina se ne vraća na Eurosong!

Žena Darke Lazića iskreno o razvodu, otkrila detalje odnosa sa pjevačem: “Preteško je biti udana žena…”

Hitno oglašavanje sina Halida Bešlića: “Ovaj momak je ležao u bolnici sa mojim roditeljima“

NAJNOVIJE

Maja Marinković “pliva” u parama: “Evo koliko je teška reality igračica?”

Policija objavila hitno saopćenje nakon privođenja Desingerice i uputila ozbiljan apel javnosti…

Haaland u izlazak obukao pidžamu? Fanovi poručuju: “Bolje izgledaš u vikinškoj odjeći!”

Udala se Mel C: Na vjenčanju se nije pojavila jedna “spajsica”!!!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo