Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

Nakon Crne Gore i Slovenije Dino Merlin najavio tri velika koncerta u Hrvatskoj

Nakon što je u subotu odradio posljednji dan slovenske turneje i publici u Velenju priredio neviđen open-air spektakl na kiši, Dino Merlin najavio je tri velika koncerta za jesen u Hrvatskoj.

Poslije više od pune četiri godine nestrpljivog iščekivanja i na veliku radost mnogobrojne publike, u dvorani Mladost u Rijeci nastupit će 08. oktobra, sedmicu poslije 15.10. u dvorani Krešimir Ćosić u Zadru, a treću subotu zaredom, 22.10. u osječkoj dvorani Gradski vrt.

Ovaj umjetnik nastupao je već u ovim dvoranama u sklopu svoje prethodne turneje „Hotel Nacional“ nakon čega se okitio titulom rekordera u Hrvatskoj; napunivši sve navedene dvorane kao niko prije njega. Jer, kao jedan od omiljenih kantautora ovih prostora, uz pregršt emocija, svojoj publici potrudi se uvijek omogućiti i novi, neviđeni scenski spektakl.

Već je poznato kako ulaznice za show Dine Merlina planu u rekordnom roku i da publika na nezaboravim koncertima uživa u putovanju kroz muzičke priče njegove karijere, koja uspješno traje više od trideset godina. Osim dobro poznatih svevremenskih hitova, bit će ovo prvi put da će publika u Hrvatskoj, ali i iz okruženja moći uživo čuti i neke od najnovijih hitova (“Mi”, “Dođi”, “Jedan dan, jedna noć”, “Krive karte”, “Kako da ti kažem”), koji u samo godinu dana imaju čak preko 80 miliona pregleda na njegovom YouTube kanalu koji broji blizu 600.000 pretplatnika.

Ulaznice za koncerte u Rijeci, Zadru i Osijeku su u prodaji putem platforme Adriaticket, a već za sljedeću godinu u planu su i velike Arene u Zagrebu i Splitu, ali datumi tih koncertnih spektakla još nisu poznati.

(express/dnevnikhr)

Tagovi: Dino Merlin
Prethodni članak

NAJAVIO VELIKU TURNEJU: Halid Bešlić u Sarajevu, Zagrebu, Beogradu i Varaždinu do kraja godine

Sljedeći članak

Marijana Mikulić nakon SFF-a: Jučer crveni tepih, danas bauštela

Povezani članci

MAMA! Hercegovačka muzička diva Antonija Čerkez objavila sretne vijesti…

Sjećate se sjajnog videa kad je Sergej Četković zapjevao sa uličnim sviračima: Sad su snimili duet i svi su shvatili odakle znaju dečka s ulice…

Emotivni oproštaj Aleksandre Radović: “Kroz pjesmu sam ti rekla koliko te moje srce voli…”

Ona čuva trudnoću, a pare samo kapaju: Koliko je Aleksandra Prijović zaradila od milijardu pregleda na mreži YouTube?

NAJNOVIJE

Pogledajte kako sada izgleda djevojčica sa najslavnije fotografije ikada: Odrasla žena koju život nije mazio…

Nenad Jovanović, jedan od blizanaca koji imaju muziku u malom prstu: “Sarajevo, stižem u Dom mladih…”

Ovim je Jovana Pajić pokazala koliko je bliska sa Marijom Šerifović: Jedno “Volim te” puno toga kaže…

Otkriveno čime će se Gastoz baviti nakon Elite: “To je sreća i ništa se ne može uporediti s tim!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo