Nikola Grujić Gruja, bviši zadrugar koji je u Zadrugu 5 ušao kao oženjen muškarac sa dvoje djece, šokirao je javnost kada je prevario svoju suprugu Ljiljanu sa Milanom Šarac Mimas.
Turbulentan odnos Gruje i Mime iznenadio je sve. Pjevač se u nekoliko navrata kleo u djecu da će sa Mimom završiti svaki kontakt ali ništa od toga se nije desilo. Sebe je po mišljenju zadrugara pokazao u najgorem svjetlu, jer je konstanto jurio za Mimom.

Međutim nakon kraja Zadruge 5, Gruja je očigledno sthvatio neke stvari, pa je na sve načine krenuo u osvajanje svoje bivše supruge. On je danas izbacio story na Instagramu, gdje se Ljiljani obratio pjesmom Ace Pejovića:
– Bez tebe nisam živ, al’ nešto me vuče da ispratim noć, daleko od kuće a svaki greh me stigne k'o kazna i samo dotuče – napisao je Gruja i savio slovo LJ, što aludira da se obratio svojoj supruzi Ljiljani.