Dejan Dragojević otkrio je kako je izgledao njegov prvi susret sa porodicom, o čemu su razgovarali, ali i šta misli o bivšoj supruzi Dalili Dragojević, koja ne želi da promijeni prezime.
-Pričao sam sa porodicom, uopšte ne o rijalitiju. Da pričam o ljudima iz rijalitija nema potrebe. Kad Dalilu oslovljavaju sa Dragojević muka mi krene. Papiri se rješavaju. Dalila bi trebalo da kaže da više nije Dragojević, taman posla da mi uzme pola honorara – rekao je Dejan.
-Moj tata voli Tedija, Tedi zaslužuje da pređe granicu, brzom brzinom će ići. Ništa mi ne treba, ne treba mi ni automobil. Ako nešto bude bilo neka bude to, to je čisto od mene. Ćošak zemlje, sijalica, ne treba mi – kaže Dejan.

Otkrio je i šta će biti sa njegovom i Aleksandrinom vezom.
-Aleksandra me čeka nismo se vidjeli, hladno je. Odnos nam je turbo, a navikli smo da budemo zajedno 24 sata.. Ako je prava ljubav sve može da se poveća, treba da provodimo vrijeme sa svojima, ali mi se čujemo po cijeli dan. Provodićemo vrijeme non-stop zajedno. Zajednički život ne planiramo, rijaliti vuče na to. Odmah neki planovi, a bolje je korak po korak, to je najzdravije. Planiramo u Egipat ili Tajland – istako je.
(Express/Blic)