Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

NAKON JOŠ JEDNOG IZGUBLJENOG “SURVIVOR IZAZOVA”: Plavi tim počeo žustru raspravu

U novom ”Survivor” izazovu timovi su se natjecali za najukusniju nagradu dosad – karipsku dostavu fast fooda, a euforična reakcija kandidata nakon što je otkriveno koja je nagrada na kocki dovoljno govori o tome koliko su se svi zaželjeli ukusnog obroka.

Nakon zahtjevnog izazova koji se ovoga puta u najvećem dijelu sastojao od aktivnosti u vodi, taj je privilegij pripao crvenom timu koji je drugi put svoju pobjedu proslavio časteći se slasnim jelom, dok su plavi opet ostali praznih ruku.

Iako je već dobro poznato da samo jedan tim može osvojiti nagradu u izazovu, plavima je ovoga puta poraz teško pao, ne samo zbog propuštene nagrade o kojoj mogu samo sanjati, nego i zbog cjelokupnog stanja u timu. Poraz je najteže pao Roku, koji se u ovom izazovu nije natjecao nego je nervozno promatrao članove svog tima i strpljivo čekao da se vrate u kamp kako bi porazgovarao s njima. Vidno uzrujanog Roka Mario je po završetku igre upitao zašto je ljutit, na što je on kratko izjavio:

–Imam u glavi svoje viđenje svega toga i htio bih prvo s njima to podijeliti kao s timom, a onda da to iznesemo van, pred svima, kad riješimo što imamo, a ne ovako da samo zakuhamo možda još veći problem-rekao je.

Tok izazova nije se svidio ni ženskom dijelu plavog tima, pa su tako Nika, Sumejja i Tena zaključile da žene iz crvenog tima u izazovima namjerno biraju suparnike koji su slabiji od njih.

–Kako sam sportaš, uvijek mi je bilo ispod časti birati slabije jer znam koji su slabiji od mene, a sad ću se boriti da izaberem slabiju jer one tako igraju-poručila je Nika.

Atmosfera za vrijeme igre zasmetala je i Tomislavu koji je istaknuo da ne voli kad mu se neko sa strane dere za vrijeme izvršavanja zadatka jer preferira tišinu koja mu pomaže pri koncentraciji, ali iskreno je priznao da to nije razlog njihova poraza jer su crveni ovoga puta bolji i precizniji.

(Express/ Večernji)

Tagovi: Survivor
Prethodni članak

OTIŠAO SI DOSTOJANSTVENO: Danijela Dvornik se oprostila od oca

Sljedeći članak

BIO SAM TUČEN: Đani otkrio pikanterije iz braka sa Slađom

Povezani članci

Pjevačica je prvo sve negirala, ali je sada otvoreno priznala: “Ja legnem, a oni se iživljavaju na meni…”

Adi Šoše zaljubljen do ušiju: Ovako izgleda njegova prelijepa djevojka iz Beograda…

Je li Ana Nikolić pretučena? Pojavili se vrlo uznemirujući snimci!

Dada Mešaljić o bivšem koji ju je prevario trudnu: “Rekao je da mu se gadim i ja i nerođeno dete…”

NAJNOVIJE

Kako danas živi Ljuba Stanković, pobjednik showa “Pinkove zvezdice“: Odbio je Sašu Matića, a da ga sretnete ne biste ga prepoznali!?

Ima li nešto između Maje Šuput i Gospodina Savršenog Šime? “Tek sam sad nagrabusio…”

Zbog Maje Berović Jelena Karleuša napustila dugogodišnje suradnike: Samo jedna rečenica otkrila sve!

Totalno razlupan salon i auto majke braće Dragojević: Kamerom je zabilježila sve što je preživjela!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo