Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

ŽIVIM NA BARBARIN RAČUN I BAŠ JE LIJEPO: Darko Lazić ostao bez para

Kako je rekao, vrijeme je da neko njega neko izdržava jer cijeli život on to radio za druge

Darko Lazić odnedavno se preselio u Novi Sad gde živi s novom devojkom Barbarom Bobak, koja ga i finansijski izdržava.Kako kaže, Barbara mu sve plaća, i to je novina, s obzirom da je on ranije drugima plaćao.

– Divno mi je, pogotovo što mi Barbara plaća, puni frižider, kupuje mi garderobu… Vrijeme je da i ja živim na nečiji račun, a ne samo da nekome nešto plaćam. Prelijep je osjećaj.  Svakako, ona radi više od mene i samim tim ima više para.U posljednje vreijme šta god da objavimo na Instagramu, to naiđe na osudu. Izgleda da je mnogima bitno šta Barbara i ja radimo. Mi se ponašamo sasvim normalno, kao i svi ostali ljudi, ali mislim da smo nekome trn u oku i da nekome smeta to što mi radimo – kaže folker, koji se zbog ljubavi preselio iz rodnog Brestača.

– Sada živim u Novom Sadu i oduševljen sam tim gradom. Živim s Barbarom i mnogo mi je lijepo. Ona me finansira i izdržava – ponovo napominje Darko i dodaje:

– Karijere su nam sada bitne, sve ostalo će lagano da dođe na svoje mjesto. Mada, Barbara mi je nešto obećala, pa ako to ispuni u narednih sedam mjeseci, svašta može da se desi – zagonetan je Lazić.Lazić je otkrio i da je kod njega redovno ljubomora prisutna u vezama.

– Ja sam uvijek bio ljubomoran – rekao je Darko.

Lazić je stao na kraj pričama da vozi bez vozačke dozvole, ali strast prema motorima teško da može da prestane.

– Imam vozačku dozvolu i dokle više da pričam o tome? Čemu ta fama oko moje dozvole? Imam je, ali ne vozim. Nemam automobil, a nemam ni para da ga kupim, ali Barbara vozi i nekada pozajmim auto od punice. Volim motore, ali sam sada mnogo pažljiviji nego ranije. Taj adrenalin je ceo život prisutan u meni, nikada se nije ni gasio – ističe folker

Nedavno su se srele Darkove bivše partnerke Olivera Matijević i Marina Gagić. Ipak, Lazić nije htio da komentariše ništa vezano za Marinu, sa kojom ima dvogodišnjeg sina Alekseja.

– To me ne zanima, ne želim da komentarišem Marinu – izričit je Darko.

Spominje se da je jpevač dužan i Bogu i narodu, pa čak i pjevačici Zorici Marković.

– Kako nisam, vidiš da živim kod žene?! Joj, kada bih počeo da pričam ko je sve meni dužan, gdje bi mi kraj bio. Zorica i ja smo prijatelji, vjerovatno joj zafalilo malo medijske pažnje pa hajde malo preko Darka da je dobije – objasnio je Darko.

(Express/ Alo)

 

 

Tagovi: Darko Lazić
Prethodni članak

EMOTIVNA SCENA: Gordana Zdravković i Milan Marić u zagrljaju

Sljedeći članak

VOLIM MOJE RAVNINE I KRIVINE: Nives Celzijus pokazala novu frizuru

Povezani članci

Velika ispovijest Marije Šerifović o borbi za majčinstvo: “Moj doktor je porađao kraljevsku obitelj u Velikoj Britaniji!”

Rialdu Karahasanović razmazio 11 godina stariji biznismen: Na Mikonosu uživaju za sve pare!

Za nju se pričalo da Teu Tairović drži u šaci: Ali kako se Ivan uklopio u cijelu tu priču!?

Ana Bekuta ostala bez svega: Jedna žena je cijelo vrijeme čekala u sjeni da se sve završi!

NAJNOVIJE

Victoria Beckham požalila se prijateljicama: Problematičnu snahu je nazvala zmijom!

Skandalozne tvrdnje o bivšim supružnicima Milici Kemez i Bori Santani: Bili su sa drugima za vrijeme braka!?

Nakon razvoda pjevačica se utješila putovanjem: Oldtimer od pola milijuna i mala crna haljina!

Bivša glumica postala časna na vrhuncu karijere: Živi sama na nepoznatoj lokaciji!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo